جمعه 31/01/1397
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
درباره متنExpand درباره متن
پروژه ها
اخبار
سایر فعالیتهاExpand سایر فعالیتها
آلبوم تصاویرExpand آلبوم تصاویر
سوالات متداول
منابع الکترونیک
تماس با ما

ارتباط با مدیر عامل

عضويت در خبرنامه
 
پست الکترونيکی :

 
     گروه خبری :                      
 
  

تقویم تاریخ       1366 ش . استاد محمد تقي شريعتي در سن ۸۰ سالگي درگذشت    |   1356 ش. اردشير زاهدي سفير ايران در امريكا گفت: اعزام نيروهاي ايران به ظفار به درخواست دولت عمان صورت گرفته است    |   1348 ش. پيرو اعلام بي‌اعتباري عهدنامه 1937 توسط وزارت امور خارجه ايران، نيروهاي نظامي ايران در مرزهاي آبي و خاكي خود با عراق، به حال آماده‌باش درآمدند    |   1347 ش . منوچهر آزمون مديركل خبرگزاري پارس شد    |   1342 ش. از سوي طلاب و مدرسين حوزه علميه قم تلگرافي در تشريح حادثه حمله به مدرسه فيضيه براي سران ملل اسلامي ارسال شد    |  
متنا
 


شركت مديريت توليد و نگهداري انرژي (متنا) به عنوان يك شركت مديريت پروژه و به منظور ارائه خدمات بصورت EPC در زمينه هاي توليدي و خدمات بهره برداري و نگهداري مورد نياز طرحها در زمينه هاي برق و انرژي فعاليت مي نمايد.

مشكلات موجود در اجراي طرح هاي برق و انرژي در حال حاضر كه نتيجه آن احداث تأسيسات با كارائي و راندمان نسبي پايين مي باشد و نيز نحوه نگهداري و بهره برداري از تأسيسات مذكور كه موجب پايين آوردن عمر مفيد تأسيسات مذكور مي گردد از دلايل و انگيزه هاي اصلي ايجاد شركت متنا مي باشد.

شركت متنا ارائه خدمات مناسب و اجراي پروژه هاي صنعتي انرژي با كيفيت و راندمان بالا را با پشتوانه شركتهاي گروه متن و نيز ساير امكانات داخلي و خارجي در سرلوحه كار خود قرار داده و اميدوار است بتواند با لطف الهي و پشتوانه شركتهاي داخلي و خارجي وضعيت مطلوب تري را در توسعه و اجراي طرحهاي برق و انرژي پي ريزي نمايد.

آدرس: تهران ـ شهرك قدس ـ انتهاي غربي بلوار شهيد دادمان ـ گروه متن ـ متنا
پارسی   English
شركت هاي گروه متن
  
مرکز توسعه فناوري نيرو (متن)
پیام متن
نو آوران متن
توسعه انرژی متن
مجتمع تحقیقات و توسعه صنعتی شریف
متن بین الملل
متنا
متن نیرو
شرکت مطالعات و تحقیقات نیرو
اندیشگاه متنبخشهای شركت متن


سایر سازمانها
وزارت نیرو
شرکت توانیر
شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور
انجمن آینده نگری ایران
اندیشکده IT

صفحه نخست  |  درباره متن |  پرسش و پاسخ  |  تماس با ما